Ahşap Metal

Polisan Ahşap ve Metal Boyası

Ahşap ve metal boya, dekorasyon ve yüzeylerin korunmasını, dayanıklılığını artırılmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Ahşap ve metal yüzeylerin boyanmasında kullanılmak üzere Polisan tarafından kaliteli ve yüksek dayanımlı ürünler sunulur. Polisan ahşap boya ve metal boya ile bütün ahşap ve metal yüzeyler boyanabilir. Ortama estetik görünüm kazandırılır ve dekorasyona farklı bir hava katmak mümkün olur.

Ahşap mobilyalar, kapılar gibi aynı zamanda metal eşyaların boyaları da zamanla aşınır. Bu durumda eşyaların yenilenmesi yerine boyanması ekonomik çözümler sunar. Polisan su bazlı ahşap boyası güvenle kullanılır. Uygulanması kolaydır.

Ahşap Boya Çeşitleri

Ahşap boyası çeşitleri ile bütün ahşap yüzeyler yenilenebilir. Polisan ahşap boya renkleri ile ahşap yüzeylerin renkleri değiştirilebilir. Ahşap boya çeşitleri şu özellikleriyle dikkat çeker:

  • UV ışınlarına dayanıklıdır ve dış yüzeylerde de güvenle kullanılır
  • Kolay uygulanır ve çabuk kurur
  • Uygulaması kolaydır
  • Hızlı kurur işçilikten ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar
Ahşap Boya Fiyatları

Ahşap boya yüksek koruma sağlaması ile uygulandığı yüzeylerin ömrünün uzamasını sağlar. Boyası aşınmış, çatlamış ahşap mobilyaların, kapıların değiştirilmesine gerek kalmadan yenilenmesini sağlar.

Panel kapı boyası ile kapıların değiştirilmesine gerek kalmaz. Kapatıcı özelliği ile ahşap boya ile boyanmasıyla yeni görünüm kazanır. Pratik kullanım sunar ve siz de kendiniz evinizde bulunan kapıları boyayarak yenileyebilir ve renklerini değiştirebilirsiniz. Mutfak dolaplarını, kapıları, yat, bahçe mobilyalarını boyayabilirsiniz. Eşyaların rengini değiştirmek istemediğinizde ahşap vernik kullanarak estetik görünümünü artırabilirsiniz.

Metal Boya Renkleri

Metal yüzeylerde bulunan boyalar zamanla aşınır. Bu durumda yüzeylerde paslanma olur ve ömrü kısalır. Metal boyası ile boyanarak yeni görünüme kavuşmasının yanında ayrıca ömrünün de uzaması sağlanabilir. Paslanmış metal yüzeylere dahi güvenle uygulanabilir. Paslı yüzeye direkt uygulanır. Boyanın altına antipas ya da macun sürülmesine gerek yoktur.

Solvent bazlı boya güçlü direnci ile öne çıkar. Paslanan metal yüzeylerin yeni görünmesinin yanında ayrıca dekorasyona farklılık katmak amacıyla kullanılır. Beyaz metal boyası koyu renkli olan yüzeylere dahi güvenle uygulanır. Açık renkli olan yüzeyleri koyu renkle boyayarak farklı bir hava kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Polisan ahşap boya fiyatları gibi metal boyası çeşitleri de ekonomik olmaları ile bütçe dostudurlar. Ahşap ve metal yüzeylerin boyanması maliyetinin azalmasında etkili olur. Yat, dış mekânlarda kullanılan metal ve ahşap yüzeylerde UV ışınlarına dirençli olmaları ile kullanılabilir. Ahşap ve metal boyaların yanında iç cephe boyası ihtiyacınızı da Polisan’dan temin edebilirsiniz.

Devamını Oku

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.