TSE

Uygulandığı yüzeye mükemmel yüzey görünümü ve saten matlığı veren, kapatıcılığı yüksek, çabuk kuruyan, mükemmel yapışma, esneklik ve dayanıklılık sağlayan, fırça izi bırakmayan, silinebilme özelliğiyle iç dekorasyon için üretilmiş, ahşap, metal ve duvar yüzeyler üzerinde kullanılabilen, kurşunsuz, dayanıklı bir boyadır.

Uygulamadan önce yüzeyi toz, pas, yağ gibi kirlerden arındırınız. Metal Yüzeylerde,yüzey POLİSAN ANTİPAS ile astarlanmalıdır. Boyalı yüzeylerde, doldurulması gereken yerler SÜPER MACUN ile macunlanıp PRİMERA SENTETİK ASTAR ile astarlanmalıdır.(POLİZOLAN ile astarlanmış yüzey üzerine direkt uygulanmamalı, yüzey öncelikle PRİMERA SENTETİK ASTAR ile astarlanmalıdır.) / Diğer Yüzeylerde ise budaklar yakılıp, varsa eski boyalar kazınır ve zımparalanmalı daha sonra PRİMERA SENTETİK ASTAR ile astarlanmalıdır. İki kat olarak uygulanır. Katlar arasında 1 gün beklenmelidir.

yüzey hazırlık Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
Uygulamadan önce yüzeyi toz, pas, yağ gibi kirlerden arındırınız. Metal Yüzey: Yüzey POLİSAN ANTİPAS ile astarlanır. / Boyalı Yüzey: Doldurulması gereken yerler SÜPER MACUN ile macunlanıp PRİMERA SENTETİK ASTAR ile astarlanmalıdır.(POLİZOLAN ile astarlanmış yüzey üzerine direkt uygulanmamalı, yüzey öncelikle PRİMERA SENTETİK ASTAR ile astarlanmalıdır.) / Diğer Yüzeyler: Budaklar yakılıp, varsa eski boyalar kazınır ve zımparalanır. Daha sonra PRİMERA SENTETİK ASTAR ile astarlanır. / İki kat olarak uygulanır. Katlar arasında 1 gün beklenmelidir.

İnceltme / Karışım Oranı
Polisan Sentetik Tiner ile hacimce % 15-20 inceltilebilir.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Tek katta 15-20 m²/L.

kuruma süresi logo Kuruma Süresi
23°C ortam sıcaklığında toz tutmama kuruması 5-6 saat, dokunma kuruması 2-3 saat, tam kuruma 18 saat. Katlar arasında 1 gün beklenmelidir.

önerilen uygulama Önerilen Uygulama Aparatları
Rulo, fırça ve boya tabancası.

Ambalaj
2,5 L - 3,75 L - 15 L

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.