Çift komponentli, reaksiyon kurumalı epoksi reçine esaslı, solventsiz, kendiliğinden yayılan, sert film bırakan zemin kaplama malzemesi. Uygulandığı yüzeyde hijyenik, tozumaz, estetik, kolay temizlenebilen, pürüzsüz veya agrega ilavesi ile tekstürlü, orta derecede kaydırmaz yüzey sağlar.

yüzey hazırlık Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
Uygulama yapılacak yüzeyler yapışmayı azaltacak her türlü maddeden temizlenmelidir. Yapışmayı arttırmak için uygun pürüzlülükte yüzey hazırlanmalıdır. Belirtilen oranda karıştırılan kaplama malzemesi ve sertleştirici, homojen oluncaya kadar iyice karıştırılır. 2-3 dakika dinlendirilir. Katlar arası arası bekleme süresi 24 saattir. 2. kat uygulanmadan once ince bir kat zımpara yapılmalıdır. Nemli veya ıslak yüzeye uygulanmamalıdır. Nem ve/veya su, üründe normal olmayan köpürmelere ve yüzeyden ayrılmalara neden olabilir. Sertleştirici ilavesinden sonra 40 dakika içerisinde ürün kullanılmalıdır. Artan sıcaklıkla beraber karışımın kullanım süresi kısalır.

İnceltme / Karışım Oranı
Ağırlıkça 2,125 A / 1 B

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Kaplama kalınlığına göre değişir.

kuruma süresi logo Kuruma Süresi
Dokunma kurumasını 8-10 saatte, tam kurumasını 24 saatte tamamlar.

önerilen uygulama Önerilen Uygulama Aparatları
Tarak mala - düz mala - airless sprey

Ambalaj
12,5 kg Takım (8,5 kg A + 4 kg B)

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.