Özel formüllü, şeffaf, silikon katkılı, ahşabı koruma amaçlı sprey boya. Tik ve benzeri sert ağaçlardan yapılan bahçe mobilyalarında, aşınma ile kaybolan doğal yağların yenilenmesi ve parlaklık kazandırılması amacıyla kullanılır. 400 ml olup yüzey cinsine, uygulama kalınlığına ve renge göre değişken, tek katta yaklaşık 2,5-3 m² boyama imkanı sunar.

 

sprey boya renkleri polisan sprey renkleri polisan sprey boyaları sprey boya renkleri polisan sprey renkleri polisan renk kartelası - akrilik düz renkler ve metalik renkler polisan sprey renkleri polisan sprey renk kartelası

yüzey hazırlık Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
Bahçe mobilyasında; yüzey kuru ve temiz olmalıdır, hafif deterjanlı su ile temizlenmeli, durulanmalı, kuruduktan sonra hava koşullarından çok etkilenmişse zımpara yapılarak uygulama yapılmalıdır. Mat mobilyalarda; yüzey kuru ve temiz olmalıdır, hafif deterjanlı su ile temizlenmeli, durulanmalı, kuruduktan sonar, sünger ile azar azar uygulanmalı, fazlası alınmalıdır. Uygulama öncesinde sprey kutusu en az 1 dakika süreyle çok iyi çalkalandıktan sonra 25-30 cm mesafeden ince katlar halinde, katlar arasında 20 dakika ara ile 2-3 çapraz katta uygulanır.

İnceltme / Karışım Oranı
Kullanıma hazırdır.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Uygulamaya göre değişir.

kuruma süresi logo Kuruma Süresi
20°C'de dokunma kurumasını 5-20 dakikada, tam kurumasını 8-12 saatte tamamlar.

Ambalaj
400 ml metal sprey kutularında

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.