TSE

Su bazlı, Akrilik Kopolimer bağlayıcı esaslı, grenli dış cephe kaplamasıdır. Yüksek alkali direncine sahip olması sayesinde rutubetli hava koşullarına, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Grenli yapısı sayesinde dekoratif bir görüntü verirken, rulo uygulaması sırasında homojen olarak dağılmasını sağlayarak uygulamada zorluk çıkarmaz. Son kat boya için grenli dokusu oluşturulmasında kullanılır. Çevreye duyarlı dış cephe kaplamasıdır.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
İlk kez uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevşek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabaran ve tozuyan kısımlar temizlenir. Kireci fazla olan ham sıvalı yüzeylerin, astar ve boya tatbikatı yapılmadan önce 1 kısım sirke ile 1 kısım su karıştırılarak yüzeyin yıkanması tavsiye edilir. Çatlaklar Exelans Macun veya A1 Dış Cephe Macunu ile doldurulmalıdır. Tek kat uygulanması önerilir. Uygulama sırasında yüzey ve hava sıcaklığının en az +5°C en çok +35°C olmasına dikkat edilmelidir. Doğrudan güneş ışığı altında uygulama yapılmamalıdır.

İnceltme / Karışım Oranı
Kullanıma hazırdır.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Tek katta yaklaşık 1-1,5 m²/kg.

Kuruma Süresi
20°C'de kurumasını 1 - 3 saatte tamamlar. (5°C altında uygulama yapmayınız.)

Önerilen Uygulama Aparatları
Yayma işlemi için dış cephe rulosu, desen vermek için mercan rulo ile uygulanır.

Ambalaj
20 kg

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.