Akrilik reçine esaslı, hızlı kurumalı, solvent bazlı, koruyucu ve dekoratif sprey boya. Mobilya, masa, sandalye, merdiven, pencere kenarı, banklar vb. gibi ahşap yüzeylerde kullanılabilen, solmaya dirençli, hızlı kuruyan, koruyucu film tabakası oluşturan, modifiye akrlik reçine esaslı, solvent bazlı dekoratif sprey boyadır. 400 ml olup, yüzey cinsine, uygulama kalınlığına ve renge göre değişken, tek katta yaklaşık 2,5-3 m² boyama imkanı sunar.

 

sprey boya renkleri polisan sprey renkleri polisan sprey boyaları sprey boya renkleri polisan sprey renkleri polisan renk kartelası - akrilik düz renkler ve metalik renkler polisan sprey renkleri polisan sprey renk kartelası

yüzey hazırlık Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
Yüzey Hazırlama: Uygulama öncesinde yüzey, kir, pas, yağ, toz ve nemden arındırılmalı ve gerekiyorsa uygun şekilde astarlanmış olması gerekmektedir. Uygulama Şekli: Uygulama öncesinde sprey kutusu en az 1 dakika süreyle çok iyi çalkalandıktan sonra 25-30 cm mesafeden ince katlar halinde, katlar arasında 20 dakika ara ile 2-3 çapraz katta uygulanır. Uygulama bittiğinde, kutuda boya kalmışsa, boyanın ileride tekrar kullanılabilmesi için kutunun baş aşağı çevrilmesi ve püskürtme düğmesine birkaç kez basılması gereklidir.

İnceltme / Karışım Oranı
Kullanıma hazırdır.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Kaplama gücü, yüzey cinsine, uygulama kalınlığına ve renge göre değişkendir. Ortalama tek katta yaklaşık 2,5-3 m²/400 ml'dir.

kuruma süresi logo Kuruma Süresi
20°C'de dokunma kurumasını 5-20 dakikada, tam kurumasını 8-12 saatte tamamlar.

Ambalaj
400 ml metal sprey kutularında

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.