Solvent içermeyen, çevre dostu, DIN 18195 şartlarına uygun, bitüm-çimento emülsiyon esaslı çift kompenantlı, durabilitesi yüksek, mala veya fırça ile uygulanabilen, yer altındaki veya zemin seviyesindeki yapıların kapiler su emmesine, su sızıntısına karşı korumada pozitif basınç tarafından kullanılan ek yapmayan su yalıtım malzemesidir.

yüzey hazırlık Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
Su basıncına göre tek ya da 2 kat uygulama yapılmalıdır. Malzeme 1 saat içinde ilk kurumasını yapmaya başlar. 2. kat uygulamasına geçilmeden evvel 1 gün beklenmesi sağlıklı sonuç alınmasına yardımcı olacaktır. Kenarlarda, kanalların yan yüzeylerinde ya da daha yüksek basınçlara dayanması isteniyorsa, camtülü file, camtülü, keçe, tecrit bezi gibi taşıyıcılar 2 kat arasında kullanılarak takviye edilmelidir. Sürekli olarak açık hava koşullarına maruz kalan ve üzerinde gezilmeyen çatılarda üstü kapatılarak güneşten koruma ve estetik bir görünüm kazandırılır.

Uygulanabilir Kalınlık
Yaş film kalınlığı 3,0 mm - kuru film kalınlığı 1,80 mm.

kuruma süresi logo Kuruma Süresi
12 - 24 saat

önerilen uygulama Önerilen Uygulama Aparatları
Takoz fırça

Ambalaj
24 kg teneke

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.