TSE

Özel sentetik reçine esaslı, teknelerin ahşap aksamlarını deniz suyunun yıpratıcı tesirlerinden, güneşten, yağmurdan ve darbelerden koruyan, parlak, dayanıklı, çatlamayan ve pul pul dökülmeyen parlak bir verniktir. Ayrıca, iç ve dış mekanların ahşap kısımları üzerinde kullanıldığında mükemmel sonuç verir. Parkelerde ve rabıtalarda kullanımı tavsiye edilmez.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
Yüzey ilk defa verniklenecekse; yüzey kuru, zımparalanmış ve temiz olmalıdır. Yüzey üzerinde budaklar varsa, Polisan Selülozik Tiner veya Polisel Selülozik Tiner ile silinerek temizlenmelidir. Eski verniklenmiş yüzeyler tamamen kazınmalıdır. POLİLAK uygulanmış eski yüzeylere uygulanacaksa hafif bir zımpara yeterlidir. 2-3 kat olarak uygulanır. Katlar arasında 24 saat beklemek en iyi sonucun alınması için tavsiye edilir. Dekoratif amaçlı renk vermek istenirse, vernikleme öncesi 1-2 kat solvent bazlı Wood&Wood Ahşap Koruyucu, Politex Lux Vernikli Ahşap Koruyucu veya Politex Dekoratif Ahşap Koruyucu uygulanmalıdır.

İnceltme / Karışım Oranı
İnceltilmeden kullanılır. İnce katlar halinde kullanılmak istenirse Polisan Sentetik Tiner ile inceltilebilir.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Tek katta 15 m²/L

Kuruma Süresi
23°C'de, dokunma kurumasını 2 saatte, sert kurumasını 24 saatte tamamlar.

Önerilen Uygulama Aparatları
Rulo, fırça.

Ambalaj
0,75 L - 2,5 L - 12 kg

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.