Dış Cephe

Polisan Dış Cephe Boyası

Polisan dış cephe boyası, pek çok özelliğe sahip olup sektörün en kaliteli boya markası ve çeşididir. Dış cephe boyası dört mevsim hava koşullarına maruz kalmasından ötürü mutlaka dayanıklı olmalıdır. Dış cephe boyası uzun yıllar dayanması gereken bir yapı malzemesidir.

Polisan dış cephe boyaları su bazlı, fotokatalitik özelliğe sahiptir. Bu durum dış cephe kullanımı için oldukça önemlidir çünkü bu şekilde ekstra temizleme için uğraşılmasına gerek kalmaz. Bunun nedeni su bazlı ve fotokatalitik özelliğe sahip boyaların kendini yenileme özelliğine sahip olmasıdır. Bu sayede dört mevsim kendi kendini yenileyebilen dış cephe boyası, büyük kullanım kolaylığı sağlar.

Dış Cephe Boya Renkleri

Polisan dış cephe boya renkleri oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Renk sayısının fazla olması müşterilerin renk kataloglarından kendi zevklerine uygun seçeneğe kolayca ulaşabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca dış cephe boyası sahip olduğu yüksek alkali direnci sayesinde nem, rutubet, UV ışınlarının yoğun olduğu sıcak bölgelerde bile solma veya soyulma yapmadan kullanıma açıktır. Gönül rahatlığıyla tüm zorlu hava koşulları olan bölgelerde tercih edilebilir. En iyi dış cephe boyası dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri Polisan’dır. Zengin renk yelpazesi içerisinde en sevilen dış cephe boya renkleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Beyaz dış cephe boyası
  • Mavi dış cephe boyası
  • Bej dış cephe boyası
  • Gri dış cephe boyası
  • Kiremit dış cephe boyası
  • Yeşil dış cephe boyası
  • Kırmızı dış cephe boyası
Dış Cephe Boya Çeşitleri

Polisan dış cephe boya çeşitleri oldukça fazla seçeneklidir. Bu sayede müşterilerin her türlü yapı ve dekorasyon işlemleri için uygun dış cephe boyasını bünyesinde barındırması sağlanır. Dış cephe boyalar için en korkulan durum kuşkusuz yağmur olarak karşımıza çıkıyor. Polisan yüksek su itme özelliğine sahip boyaları sayesinde bu sorunu ortadan kaldırıyor. Dış cephe boyasının üzerine düşen her su damlasının boyanın sahip olduğu itici özelliği sayesinde emilmeden süzülüyor. Bu sayede sahip olunan göz alıcı renklerin korunması sağlanıyor.

Dış Cephe Boya Fiyatları

Polisan dış cephe boya fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Polisan ürünlerini tamamen fiyat performans ürünü olacak şekilde hazırlamıştır.

En çok sevilen ve ilgi gören silikonlu dış cephe boyası çeşitleri her maddi durumdaki tüketicilerin kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Polisan yıllardır dış cephe ev boyaları satışında ön plana çıkmaktadır. Bunun en büyük nedeni boyaların kalitesi olmaktadır. Bunun yanında uygun fiyatlarla tüketicilere sunulması sayesinde her kesimden kullanıcının ulaşabileceği konuma gelmesini sağlamıştır.

Dış Cephe İçin Hangi Boya Kullanılmalı?

Dış cephe boyası seçimi, birden çok faktörü dikkate almayı gerektirir.

Bina Malzemesi: Bina malzemesi, boyanın yüzey üzerinde nasıl tutunacağını ve davranacağını etkiler. Örneğin; ahşap, beton, tuğla veya sıva gibi farklı yüzey tipleri farklı türde boyalara ihtiyaç duyabilir.

İklim Koşulları: Bina iklim koşullarına maruz kalıyorsa; dış cephe boyasının suya, UV ışınlarına ve diğer hava koşullarına karşı dayanıklı olması önemlidir. Nemli bir iklimde su iticiliği ve küf direnci önemlidir.

Renk ve Estetik Tercihler: Renk seçimi, bina tasarımı ve çevresiyle uyumlu olmalıdır. Aynı zamanda bina sahibinin estetik tercihleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu faktörleri dikkate alarak, bina özelliklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun dış cephe boyasını seçebilirsiniz ayrıca bir uzmana danışmak ve profesyonel yardım almak da iyi bir yaklaşım olabilir.

Dış Cephe Boya Renkleri Nelerdir?

Size en yakın Polisan bayisinden kartelalarımıza ulaşabilir. Birbirinden farklı binlerce renk arasından dilediğinizi seçebilirsiniz

Devamını Oku

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.