İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Başarımızın temelini oluşturan en önemli güç çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağı yapısı oluşturmak, ortak idealleri paylaşan, bilgi birikimi tam, konusunda uzman çalışanlar yetiştirmek temel stratejimizi oluşturmaktadır ve aşağıdaki unsurlara dayanmaktadır:

  • Yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağının işe alınmasını sağlamak
  • Yüksek performansı ödüllendirerek, kurum performansının artırılmasına katkıda bulunmak
  • Kurum kültürü içinde yetişen ve kariyerlerinde uzmanlaşan çalışanlarımızı, yöneticilik kadroları için hazırlamak
  • Sürekli eğitimler ile çalışanların kişisel gelişimini desteklemek ve böylelikle kişilerin işlerini geliştirerek organizasyona sağladıkları katma değeri artırmak
  • Çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak


Devam Eden İnsan Kaynakları Projelerimiz:

Genç PKB
Potansiyel ve yetkinlik tanımlarını gözden geçiriyor, yeni kadrolarımızı strateji ve hedeflerimize uygun yeni nesil genç yeteneklerle tamamlıyoruz.Sen de Polisan Kartela ekibimizin bir rengi olmak istiyorsan, bir başvurunla gülümse kariyerine.
http://bit.ly/PolisanKansaiBaşvuru

Yalın 6 Sigma
Operasyon birimlerinde Yalın 6 Sigma araçlarını kullanıyor, operasyonel mükemmellik stratejimize uygun süreç iyileştirmeleri yapıyor ve çalışan gelişimlerini sağlıyoruz.

Satış Akademisi
Satış ve Pazarlama bölümlerinde ticari mükemmellik stratejimize uygun satış kültürü ve çalışan gelişimini sağlamak için çalışmalar yapıyoruz.

Davranış Tabanlı İSG
Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak için liderler dahil tüm yöneticilerin eğitimlerini tazeleyerek gözlemleme uygulamaları ile davranış tabanlı İSG kültürünün yayılımını gerçekleştiriyoruz.

Polisan Holding Liderlik Akademisi
Değerlendirme gelişim programlarına katılıyor, bireysel gelişim programlarına uygun olarak Liderlik Akademisi programlarını uyguluyoruz.

Açık Pozisyonlarımız:

Açık pozisyonlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayarak ilanlarımıza başvurabilir ya da daha sonra başvurmak üzere ilanlarımızı kaydedebilirsiniz.

Açık Pozisyonlarımız için buraya tıklayınız.

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.