Mix Center ile Sınırsız Renk Seçeneği

Türkiye’nin ilk su bazlı renklendirme sistemi “Mix Center®” sayesinde; ekstra bedel ödemeden, kaliteden taviz vermeden dilediğiniz renge ulaşabilirsiniz.

2700’ü aşkın satış noktasında bulunan Mix makineleri, renk seçimlerine özgür bir yaklaşım imkanı sağlarken, zevk ve beklentileriniz için yerinde ve anında çözüm üretiyor. Fabrikada üretilen standart ürünlerle aynı kalitede 1000’lerce renk seçeneği arasından dilediğinizi tercih edebilmeniz için tasarlanan bu sistem her satış noktasını adeta birer Polisan fabrikasına çeviriyor.

Sadece renk kartelalarıyla sınırlı kalmadan, renk okuma cihazı “Colorcatch”in kullanımıyla; sevdiğiniz, beğendiğiniz objelerin rengini okutarak hayalinizdeki renge Polisan boya ambalajlarında sahip olabilirsiniz.

Zamanınız, paranız, zevkleriniz ve kalite arayışınızın önemini bilen Mix Sistem dünyasında hayalinizdeki renge duvarlarınızda hayat vermeye davetlisiniz.

Türkiye'nin İlk Su Bazlı Yeni Nesil Mix Sistemi

Polisan Boya, entegre fabrika yatırımı değerinde olan ve satış noktalarında konuşlandırılan Yeni Nesil Mix Sistem renklendirme makineleri ve Modüla Sistem sayesinde her bir Polisan Boya satış noktasını birer "Üretim Merkezi" haline dönüştürmektedir.

Polisan Boya, sektöre 2000 yılında tanıttığı Su Bazlı Mix Sistemini, AR-GE’si, teknolojik alt yapısı ve inovatif yaklaşımı ile 2008 yılında sektörün en gelişmiş ve Türkiye’nin ilk su bazlı Yeni Nesil Mix Sistemi olarak geliştirmiştir. Yeni Nesil Mix Sistem; formüllerin yer aldığı bilgisayar, renk yapma makinesi ve karıştırma makinesi setinden oluşan bir renk sistemidir. “Sınırsız renk!” sloganıyla, tüketicinin istediği anda istediği renge ulaşabilmesini sağlayan Yeni Nesil Mix Sistem içerisinde 540 renkli Colorium İç Mekan, 220 renkli Colorium Dış Cephe, 2000 renkli Colorium Universal ve RAL Kartela renklerinden oluşan kolleksiyonlar yer almaktadır.

Neden Mix Center®?

 
Satış noktaları; tüm kartela renklerini stokta tutmasına gerek kalmadan binlerce rengi tüketicisinin beğenisine sunar ve anında temin eder,
  • Satış noktalarının stok maliyetleri minimuma iner,
  • Zaman kaybını önler,
  • Satış noktalarının stok alanından tasarruf sağlar, çeşitliliğe yer açar,
  • Colorcatch Renk Okuma Cihazı sayesinde beğenilen bir objenin renginde anında boya yaptırabilme hizmeti sunulmaktadır.

Yeni Nesil Mix Sistem, 2016 yıl sonu itibarıyla 2.700 satış noktasında hizmet vermiştir.

Modüla Sistem:

Mix makinelerinden daha yüksek kapasitesi bulunan ve 34 distribütörün faydalandığı modüla sistem sayesinde, Mix makine olmayan noktalarda her bir distribütör fabrika gibi konumlanarak, bayilere talep üzerine anında sevkiyatta bulunup, ürün yaygınlığını temin ederken, 5.000 SKU’nun etkin yönetimini de sağlar.

Türkiye'deki en yayın satış kanalı

Polisan Boya, kaliteli ürün portföyünü boyacılar ve son kullanıcılara en hızlı şekilde sunmak amacıyla Türkiye çapında yaygın bir satış ağı oluşturmuştur. Polisan Boya, 25 distribütör, 4.500 bayi ve 1.950 direkt satıcısı içinde 1288 adet münhasır bayisi olan ve bunun yanı sıra, 3 market zincirinin 170 mağazasında satış yapan Türkiye’deki en yaygın satış kanalına sahiptir.